Galerie DESET - byla otevřena v listopadu roku 2003.


Galerie navazuje na dlouholetou tradici  vytvořenou Jidřichem Waldesem,  propojit umění s podnikáním a kulturně osvětovou činností. Naším cílem je poskytnout demokratický prostor všem umělcům, jak renomovaným, tak i začínajícím. V galerii můžete blíže shlédnout, popřípadě zakoupit díla současných českých umělců, jejich obrazy, grafiky a plastiky. Mimo stálou expozici realizujeme autorské výstavy umělců ze všech oblastí výtvarného umění. Od září do května probíhají v galerii koncerty vážné a populární hudby. Galerie DESET přináší nové pohledy na umění ve všech jeho projevech a rovněž nabízí umění, jako způsob zábavy, povzbuzení,relaxace i poučení.


Tedy umění, které se prolíná s lidmi a stojí o jejich pozornost.

Prostory galerie


Galerie DESET se angažuje především v uměleckém světě, ale má své uplatnění i v oblasti komerční. To znamená pořádání kulturních akcí, soukromých  vernisáží,  prodejních výstav,  seminářů, prezentací firem pro zákazníky nebo novináře.  Naše galerie může poskytnout dostatečně reprezentační prostory. Galerie je světlá, prostorná a vystavená umělecká díla jí dodávají neobvyklý a exkluzivní charakter. Šest vzájemně propojených sálů, tím vznikají různé možnosti řešení výstavního prostoru, tak i prostoru pro pořádání společenských akcí. Celková rozloha je 450 m ² /viz plánek/, což umožňuje zajištění setkání 35ti osob až po velkou akci pro 350 osob. Na požádaní je možné zabezpečit celou akci na klíč  /rauty a koktejly , tiskové konference, firemní prezentace nebo párty/ s cateringem, ozvučením i projekcí pro 100 sedících hostů.


Galerie DESET se nachází v  secesním domě na rohu Moskevské a Slovinské ul. / nám. Sv. Čecha / ve Vršovicích nedaleko centra. Je zde dostatek parkovacích míst. Galerie je dostupná městskou hromadnou dopravou /tram č. 4, 22, -zastávka Čechovo nám. je přímo u galerie, ve vzdálenosti 100m je další tram. stanice č. 24, 7/ . Využití prostoru pro společenské akce hradí částečně výstavní činnost a provozní náklady galerie. Občanské sdružení G. DESET, které galerii provozuje funguje jako nezisková organizace.


Doufáme, že jsme Vás naší činností zaujali, v případě Vašeho zájmu nás navštivte nebo kontaktujte.

Na spolupráci s Vámi se těší Galerie DESET.

Specifikace pro pronájmy krátkodobé, rauty prezentace, koncerty
a dlouhodobé, výstavy /dopsat/


 

Galerie DESET - Waldesovo muzeum

Čechovo nám. - Moskevská 262/57

100 00 Praha 10, Út - So 14 - 18 hod.

tel./fax.: 233 355 201,

E-mail: ateliervlach@seznam.cz

www.galeriedeset.cz

|

|

|

|

|

|

|

|

O GALERII  shapeimage_6_link_0
ARCHIV VÝSTAVvystavy-historie.htmlshapeimage_7_link_0
FOTOGALERIEfotogalerie.htmlshapeimage_8_link_0
MAPA  mapa.htmlshapeimage_9_link_0
PRONÁJMY  pronajmy.htmlshapeimage_10_link_0
AKTUÁLNĚ  aktualne.htmlshapeimage_11_link_0
PROGRAM  program.htmlshapeimage_12_link_0
KONCERTY  koncerty.htmlshapeimage_13_link_0